#10 jak zdobyć dziewczyne | Jak Przestać być Prawiczkiem – Prawictwo i Stracenie Prawictwa

Adept Adept 23 komentarze
Witaj, wg ankiety co czwarty czytelnik mojego bloga jest prawiczkiem. Ja także nim dawno byłem, choć pewnie trudno Obecni w niniejsze uwierzyć. Dlatego postanowiłem wesprzeć w biedzie i piękno o tym stworzyć. Dostałem kiedyś takiego maila:

„Dziwię się nad kupnem ebooka „Generator randek” oraz wynoszę wątpliwości, czy powinienem go traktować, jeśli mój pierwszy raz jest tylko przede mną. Zauważyłem, że często doradzasz stosowanie żartów o podtekście seksualnym, i ja obawiam się, że mówiąc je będę mocno niespójny. A co, jeżeli świetnie się wykorzystam do twoich rad, zaprowadzę laskę do łóżka, oraz ona będzie mnie uznawała za wszelkiego zajebistego ogiera, oraz na skutku wyjdzie szydło z worka i pokażę się, iż w kobiecym ciele podejmuję się gdy dziecko we parze. Totalna kompromitacja. Był teraz w życiu sytuację, że napalona dziewczyna była na moim łóżku, i ja właśnie szedł w poczuciu bezsilności, bo kompletnie nie wiedziałem, kiedy się do niej wziąć. Od czego zacząć? W panice powiedziałem wtedy, iż jestem prawiczkiem, nie czuję się na skutecznościach i właśnie nic spośród ostatniego. Była zszokowana, bo myślała, że dysponował w działaniu wiele osób, ale fakt stanowiła taka, że z obecnymi, które znałem, kończyło się jedynie na pocałunkach. Na wstępie mówiła, że więc nic takiego, że nic się nie stało. Jednak, jak łatwo się domyślić, stworzyła w smsie, że się rozczarowała. Nie istnieje nimfomanką, a planuje własne sprawy i odsyła do poprzedniego.„

Adept: Ech te wielkie, niewyrozumiałe dla prawiczków kobiety!! Jak one mogą domagać się seksu??! ?? ?? ??

Teraz powiem kilka słów dla tych moich czytelników, którzy są jeszcze prawiczkami oraz nie mieli kontaktów fizycznych z starą (całowanie, seks oralny i pieszczoty się nie liczą).

Niestety, musisz zajmować toż za sobą, stary. Nie sądź, że twój pierwszy raz będzie nie oczywiście jak kosmicznie oczekiwałem oraz jakiej to rozrywek nie dasz osobie. Potrzebujesz wtedy posiadać za sobą i rozpocząć uczyć tę „rolę seksu”. Przeważnie jest odpowiednio, jak jest pewna osoba bardziej doświadczona. Która potrafi pokierować. Oraz nie liczyć, że ważny raz będzie jako z historii, wesołe aniołki po pełnym zaśpiewają na trąbkach, a czekoladowe misie zjeżdżające po tęczy, będą do Ciebie machać łapkami. W bliskiej kulturze seks i dziewictwo jest uważane jako mega WIELKA RZECZ. Jest o tym wiele filmów, gdy toż były „Lody na patyku”, teraz „American Pie” itp. produkcje. Stąd jeśli nie nie uprawiałeś seksu to fantazjujesz, że osoba z jaką to wydajesz pragnie być potężna oraz taż wyjątkowa itd. I ach i och. Tylko, że najczęściej właśnie toż nie wygląda, i jeżeli przyjdzie co do czego, więc nie będziesz znał co jesteś stworzyć z miłą a będziesz zestresowany.

Więc tak przygotować to niekoniecznie z dziewczyną naszych pragnień (przecież nie pasztetem) oraz pamiętać toż poczucie za sobą. No bo gdyby nie jesteś stary seksualnie, tak to nie ma różnej możliwości jak otworzyć się doświadczać ?? Ja gdy byłem prawiczkiem, toż się pierwszym jednocześnie nie stresowałem, ponieważ byłem wówczas podekscytowany sytuacją, iż w ogóle będzie seks!! Toż stanowiło dla mnie tak wielkie, że nie miałem czasu się zestresować. No oraz byłem jeszcze trochę pijany. Nie obejmował w ogóle zielonego przekonania o seksie. Nie znał, iż istnieje piękno takiego jak wytrysk a na czym polega walenie konia. Moją historię możesz wiedzieć z filmu „Uwodziciele” (znajdziesz go w pisząc w google frazę uwodziciele 2009). Jednak w kraju przeszedłem przez to, bo dużo tego zależał. Nie ważny był lęk, tylko ekscytacja tym, iż to się właśnie dzieje. Jeśli stanowisz bardzo duże lęki przed ostatnią chwilą, to weź z mojego poradnika „Seksualna Pewność Siebie”. Tam znajdziesz nagrania hipnotyczne i uczenia, które usuną z Ciebie bardzo stresu przed pierwszym razem.

Wielu ludzi w liceum, albo na przygotowaniach, jacy nie stracili jeszcze prawictwa mogą czuć się gorsi. Ale daj sobie sprawę, że tak właściwie mężczyzny posiadają zatem gdzieś. Pracowniki są zbyt zajęci sobą, żeby pamiętać o tym ,lub jesteś prawiczkiem czy nie. I nawet gdy pomyślą, więc po paru minutach wyleci im zatem z osoby. Są ważniejsze kwestie w mieszkaniu niż Twoje prawictwo. Więc co stanowi relewantne, to choćby w skalę szybko stracił prawictwo. Żebyś znalazł sobie partnerkę seksualną do egzaminów w łóżku i zdjęcia z siebie tego „brzemienia”. Nawet jeżeli nie będzie wówczas Twój wymarzony ideał dziewczyny. Zapomnij o trzymaniu tegoż do ślubu, dla „innej” osoby, zachowanie czystości dla Twojej „bratniej duszy” itp. Nie chcę być brutalny, a jeśli liczysz w takie kwestii toż wymagam Tobą potrząsnąć. Twoja wymarzona połówka odejdzie z innym, bardziej praktycznym, albo po prostu „normalnym” kolesiem. Kiedy szybko sam stracisz prawictwo, więc z możliwości czasu nie będziesz mógł uwierzyć, że tak głupio kiedyś dbał o seksie ??

Posiadanie partnerki seksualnej uzna Ci oswoić się z seksem, mówieniem o seksie, „wyluzuje” twoje zachowania przy kobietach. Przekonasz się, że seks to znana i ekologiczna sprawa. Żyć potrafi poznasz fantazje ślubnych i przekonasz się jak znają być przerażające i silne. Gdy już szczerze porozmawiasz z partnerką o tym co ona kocha, czego nie lubi, co ją zajmuje, a co nie. Zrozumiesz, że osoby, seks i kobiece myśli zatem nie jest świat czarno-biały, nie stanowi toż nawet gama odcieni szarości. To świat kolorowej tęczy.

Prawdopodobnie najłatwiej Ci będzie znaleźć taką seks partnerkę w internecie. Nie sądzę, żeby internet był rewelacyjnym środkiem na znalezienie sobie idealnej dziewczyny. Ale według mnie internet jest zgodnym sposobem na podbudowanie, i nawet rozpoczęcie seksualnego doświadczenia. Dziewczyn w internecie jest wiele. I pewnie najłatwiej jest się umówić z kobietą z internetu. No i trzymać seks. Znam więc z badania – bo pomagał w internecie ładnych parę lat. Jeśli szuka o strony internetowe, to wykorzystuję badoo, sympatia.pl, fotka.pl i erodate (na ostatnim tym pewnie szybko znajdziesz służącą do seksu), tinder. Zrób sobie w siłę dobry profil, pisz informacji do pań i postaraj się umówić w procesie kilku wiadomości. Im masa będziesz stanowił seksu tym praktycznie pokonasz lęk seksualny i DOSTRZEŻESZ w sobie odpowiednie przekonania. Ułatwi Ciż w ostatnim mój poradnik Generator Internetowych Randek 2.Lęk przed tym, że wyjdziesz na prostego.

Bardzo często lęk seksualny powstaje z braku seksualnego doświadczenia z osobami lub z powodu złych doświadczeń, też z osobami. Jeśli kilka razy będziesz był seks z kobietą to zejdzie z Ciebie sporo nerwowości. Zatem warto pamiętać coś doświadczeń związanych z seksem, żeby czuć się swobodnie rozmawiając o seksie. I dlatego warto znaleźć sobie kumpelę do seksu w internecie. Taką z którą będziesz tworzył sporo seksu plus będziesz mógł na wypoczynku spośród nią opowiadać o seksie, o tym co ona przepada, co ty lubisz itd. Kiedy będziesz się czuć swobodnie i komfortowo rozmawiając o tym, zatem ona inaczej podejdzie i do tego. Po stosunku możesz zapytać dziewczynę czy istnieje przedmiot czego by wymagała a co polepszyłoby seks. Oraz w obecny technologia, krok po kroku, otworzysz się czuć coraz łatwo także daleko komfortowo w takich rzeczach. Pragniesz liczyć wrażenie, jeśli dalej jesteś prawiczkiem to poczuć i zrozumieć czym naprawdę jest seks. A właściwie naprawdę seks nie jest ani zły, ani dobry. Po nisku jest. Seks jest pięknie neutralnym. Zapewne nie mówię tutaj o przypadkach gwałtu albo seksu z zemsty czy nienawiści, z pasji zdrady i ukarania. Albo dewiacji seksualnych, pedofilii itp. Seks że być i czymś ciekawym – uprawianie seksu z kimś, kto ci w 100% odpowiada albo zakładanie rodziny, albo po prostu pewno żyć wówczas cudowne cielesne i duchowe doznanie dla obojga ludzi.

Czy pójdziesz na prostego? Oczywiście, że właśnie. I przewiduj się spośród ostatnim OK, gdyż to oczywista kolej rzeczy. Nawet doświadczeni seksualnie faceci mogą się za szybko spuścić, albo nie zaspokoją seksualnie swojej dziewczyny. I świat się spośród obecnego początku nie zawala. (Przeczytaj artykuł „Czy świat zawali się bez kobiecego orgazmu?”) Skończ się tak przejmować zaspokojeniem kobiety NIM w ogóle także spośród nią nosił seks. Często pierwszy raz z lubą nie jest nieziemskim wydarzeniem z basenem czekoladowych misi i magią w otoczeniu. Przede ludziom, uświadom sobie, że większość ludzi nie jest przydatna w łóżku. Nawet ci z badaniem okresem nie potrafią doprowadzić kobiety do orgazmu. Więc jeżeli w okresie waszego seksu ona nie dojdzie, to tak nie istnieje toż dla niej nic innego. Za chwilę spróbujesz więcej również będzie tak. Gdyby jesteś prawiczkiem, to nikt od Ciebie nie oczekuje, że będziesz w tymże właściwy. Nie składaj na siebie za wielkiej presji. Możesz stwierdzić dziewczynie, że jesteś prawiczkiem. Przed czy po seksie. Toż nie ma znaczenia.

Kolejnym problem prawiczka jest obawa o ciążę i choroby weneryczne.

Moja rada, zaznajom się z faktem bezpiecznego seksu i używaj prezerwatyw. Że nie są idealne, a jeśli używasz ich odpowiednio, zatem nie będzie faktu. Poczytaj w necie na ten punkt. To wiedza społeczna i potrzebna. Jeśli będziecie brali prezerwatyw i utrzymywał po wytrysku, aby odejść z kobiety penisem, przytrzymując gumkę, to osoba nie trafi w ciążę i prawdopodobnie niczym się nie zarazisz. Choroby takie jak AIDS jest daleko trudno odnaleźć w prezerwatywie. Te zupełne idiotyczne opowieści o zarażeniu pochodzą od ludzi, którzy np. nie uważali. Seks stanowili w gumce, ale „zapomnieli”, że kobieta wcześniej robiła loda bez gumki, oraz miała małe ranki na języku. Pech. Seks nosili w prezerwatywie, ale źle zdjęli albo sperma wylała się po ludziom z gumki do pochwy. Ludzie produkują z nieuwagi przeróżne głupie spraw i przez ostatnie potrafią spotkać. A nie bądź idiotą, tylko przeczytaj dokładnie instrukcje obsługi.


Jak przejść do sytuacji?

Zawsze wymaga istnieć jakaś gra wstępna. Rozpocznij od łączenia jej rąk, przytulenia, całowania itp. delikatnych pieszczot. szukam dziewczyny Potem małymi krokami zacznij ją rozbierać. Zauważ kiedy ona na to zareaguje. Jeżeli wszystko jest okej, to nazywa, że możesz posunąć się dalej do pieszczot bardziej intymnych. Wujek google i fraza „gra pierwsza” na pewno Ci pomoże. Jak będzie teraz po całkowitym i ułoży się między wami pewna więź intymna, to obejmuj ją długo i potraficie rozmawiać o tym daleko otwarcie. Skup się na tym co fajnego właśnie przeżyliście. Od teraz uprawianie seksu nie będzie szybko dla Ciebie czymś niewiadomym i tajemniczym. Prawictwo odejdzie w niepamięć. I po latach tenże będziesz się z ostatniego śmiał. Oczywiście jak ja ??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *